1001 Albums Summary

Listening statistics & highlights

6
Albums Rated
3.33
Average Rating
1%
Complete
1083 albums remaining

Rating Distribution

Rating Timeline

Breakdown

By Genre

Tap a bar to see the albums behind it

Top Styles

Tap a bar to see the albums behind it

By Decade

By Origin

All Ratings (6)

The Stranger by Billy Joel
Mar 31 2026

Bardzo przyjemny, ale raczej nie w moim guście. Spokojny. Jak słucham to rzeczywiście się czuję jakbym cofnęła się do lat 70.

Guero by Beck
Apr 01 2026

Kolejny album raczej nie w moim guście. Przyjemny, ale nic poza tym. Raczej nie przesłucham ponownie.

A Love Supreme by John Coltrane
Apr 02 2026

Oh ja szanuję osoby które lubią taką muzykę ale… nie dla mnie słuchanie 10min piosenek bez tekstu 😭nie dokończyłam…

Darkness on the Edge of Town by Bruce Springsteen
Apr 06 2026

Na razie najlepszy album ze wszystkich, które dotychczas przesłuchałam. Skoczny, energiczny, ale zdarzyły się też wolniejsze kawałki. Myślę że mogłabym przesłuchać ponownie.

Dummy by Portishead
Apr 07 2026

Women. Bardzo ciekawy album. Też raczej nie w moim stylu, ale przynajmniej się słuchało. „Glory box” brzmi bardzo znajomo, a przynajmniej melodia.

Newcomer

Only 6 albums rated. Rate at least 10 to get your style.

Other

Album origins are grouped into three buckets: US, UK, and everything else. “Other” means the artists you rate highest are from outside the US and UK.