Hotel California
EaglesWas ok, maar heb het gevoel dat er weinig pit in zit. Is gelijkaardig aan Led Zeppelin qua stijl, maar met minder passie.
Was ok, maar heb het gevoel dat er weinig pit in zit. Is gelijkaardig aan Led Zeppelin qua stijl, maar met minder passie.
<3 Ella Zeer mooie liedjes, ik miste wel wat samengang in het album. Van sommige liedjes vond ik de versie met Louis beter, mogelijks omdat ik die gewoon ben.
Mooi, rustig album, wat koffiezaak vibes. Leuk om eens op te zetten in een rustige mood, maar niet te alledaags.
Buiten de title song een zeer saai album. Beats zaten soms wel goed, maar tekst is niet veel waard.
Zeer goed album, begrijp nu zeker waar al de praise voor ms Lauryn Hill vandaan komt. Zeer goeie beat, goeie teksten, paar echte klassiekers, mooi samenhangend geheel.
Is heel veel dingen, maar is al die dingen net niet; rock, psychedelisch, the smiths, bowey etc. De zanger heeft naar mijn mening ook een zagende, niet zuivere stem.
In het algemeen wel een funky album. Ik vind het wel te zacht naar mijn smaak, zit te weinig pit in.
Refreshing, vond het wel goed. Combinatie van militair en Rammstein. Speciaal.
AC/DC. That's it.
Instrumentaal en vocaal vond ik het goed, maar soms te veel "lawaai" ipv muziek, zeker met de random geluidseffecten.
Goed album, gitaarwerk van Hendrix is legendarisch voor een reden.
Heel verfrissend. Deed mij denken aan nick drake, Jackson C. Clark, misschien The Doors zelf een beetje.
Mediocre in every way. Niet slecht, maar niet goed. Saai.
Ik kende er niets van, was verbaasd hoe goed het was.
Vond het wat traag, saaitjes. Soms wel wat stranger things vibes wat nice was.
Paar hits, voor de rest typical bruce.
Was ok, geen wow gevoel.
Goed album, goeie beats, soms wel wat lackluster imo.
Een trip, door het universum
Mysterieuze melancholie.
Zaten wat ok liedjes bij, maar in het algemeen weer wat saai.
D.A.N.C.E. is een tof lied. Voor de rest is het helemaal niet mijn muziekstijl, soms had ik moeite om een lied af te luisteren.
Tgohja, alweer saaie britpop.
Paar toffe hits zoals Le Freak en I want your love, voor de rest middelmatig.
Had het album al meerdere keren gehoord, maar zie nu duidelijk hoe ze de basis leggen voor hun toekomstige albums. Goed gerief.
Saai.
Niet mijn ding.
Zeer monotoon, beetje war on drugs saaiheid.
Doet mij niet veel. Saai again.
Beetje theatraal, opera.
Wat moeilijk om into te geraken maar verbazend goed.
Definitely no LOL
I get it, but I kinda don't get it
Enkele skips, maar al bij al beter dan verwacht, zeker na intro van het eerste lied.
Yikes