Zou het niet wegdraaien als het op de radio was (alsof ik ooit radio luister ??? hoor mij), maar ook niet crazy bijzonder
Yuri-G is een fucking hilarische titel voor een doomed yuri over zangeres en de maan. Tevens de grootste banger van de plaat wel
Heb niet op de lyrics gelet maar "here i am in my bucket today" zit in mn hoofd geworteld😔🙏
Nee echt niet mn ding. Wild World was een grappige verrassing, had geen idee van wie dat was, maar verandert mn mening niet. Enige lol die ik had tijdens het luisteren was dat ik geregeld mn lach moest inhouden van hoe lullig het allemaal klonk.
"What the hell, sure" -this guy probably
Ik waardeer de experimentele vibe maar het is ook een album met pieken en dalen wat mij betreft. Dat de eennalaatste track ineens weirdly hard gaat zag ik ff niet aankomen maar was ook een aangename verrassing.
Had dit 's avonds aan, was wel chill
Jaaaa heel chille muziek om op de achtergrond aan te hebben, helemaal de vibe
Ja dikke vette top. Ben een heeeel klein beetje allergisch voor van die jaren '80 gereverbde drums maar mag geen naam hebben. Love de baslijnen en dat nummer met de crazy piano !!!
Mwoa niet bijster interessant, heb een paar nummers voortijdig geskipt want het maakte het ophangen van de was niet leuker
Banging, 2x opnieuw geluisterd want de vibes waren aan. Weinig variatie in de toon van de nummers zelf maar dat hoeft wmb bij dit genre ook niet. Nog even getwijfeld tussen 4 of 5 sterren want ik denk niet dat het een perfect album is maarja toen het klaar was wou ik meer horen dus ik denk dat ik er niet omheen kan
Voelde m niet helemaal, maar sure prima
"They they they they who the fuck are they (...)
They they they gay who the fuck is gay"
✒️🔥 (gegiecheld hierom)
Eyyy gekke throwback. Heb het 20min nummer veel geluisterd op de middelbare,, shoutout naar de guy die het me aanbeval toen, ook al heeft hij me destijds volledig gegaslight dat het nummer 21 minuten en 12 seconden duurde en kom ik er nu achter dat dat een leugen was, heel cool.
Heb eigenlijk nooit echt stilgestaan bij de rest van het album, de andere nummers klinken wel echt bizar hetzelfde
Ja classic ofc, maar ik word gewoon nooit zo warm van die intense jaren '80 sound. Het laatste nummer (Listen) is wel echt sick tho
Meh, vond het vrij oninteressant. Komt waarschijnlijk deels door de kwaliteit van de live recording waardoor niks echt gedefinieerd klinkt, maar ik vrees dat ook een goed gedeelte in de nummers zelf ingebakken zit.
Ik heb overigens niet de expanded edition geluisterd dus misschien mis ik nu iets fundamenteels maargoed. Overkill was wel nice tho
Weirde combo van "oh dit klinkt wel fun" en "huh??". Wat de flip was die stereo in het laatste nummer ook
Alles is op dezelfde manier zo uptempo en high energy dat alle nummers samensmelten en ik richting het einde wel echt zat te wachten tot het klaar was
Ball Lightning was wel lit
Wou t bijna skippen toen ik de lengte van het album zag en op de klok keek, maar heb geen spijt dat ik het toch heb geluisterd. Niks al te wilds maar wel gwn lekkere muziek. Door de 4 sides die allemaal een eigen muzikaal thema hadden werd het ook niet saai, ondanks de lengte van het album.
Jaa zo fun natuurlijk. Wel een beetje veel van hetzelfde dus prima dat het album niet al te lang is.
Goed gezelschap bij een lange treinreis. Is what i WOULD say als de deutsche bahn me geen gigantische poets had gebakken,, heb de laatste twee nummers (nog) niet af geluisterd courtesy of DB <3. Oke maar terzake. Ik wil kunnen horen dat een artiest het naar diens zin heeft tijdens het maakproces van de muziek en mijns insziens klinkt dat bij deze plaat in veel nummers echt goed door. Enthousiaste percussie, funny synths en orgeltjes, hoge gitaarnoten, mondharmonica,,, bro was een goede tijd aan het hebben. Had dit album 16 tracks nodig? Niet echt — "Instrumental Two"; "Instrumental Pt. 2" is diabolical — maar ik zit elf uur in de trein dus een nummertje meer of minder vind ik vandaag geen big deal. (<-- this fool doesn't know what's about to hit them). Viel me op trouwens dat het niet heel erg jaren '90 klinkt op de kwaliteit van de opname na, maar dat is verder geen pro of con.
Er zijn zeker dagen zijn waarop ik dit 4 sterren vind maar had gisteren niet echt behoefte aan veel geluid
Nooit echt mn ding geweest, ik kan het gwn niet opbrengen om hier bijzonder positieve gevoelens bij te hebben. Tuurlijk, de meezingers dronken meeblèren is heerlijk maar ik heb nooit een Oasis nummer voor mezelf aan gezet. Hello is een nice nummer maar vind ik eigenlijk ook weer niet echt klinken als een opening track maar oke dat zijn details.
Priemie, beetje bacteria music af en toe maar dat is geen minpunt,, er gebeurde gwn niet heel veel in de nummers. Als je de eerste 30 sec gehoord hebt dan heb de meteen de daaropvolgende 6 minuten ook gehoord, wat het een prima plaat maakt voor op de achtergrond maar niet iets om voor te gaan zitten
Moest ff wat achterstallig luisterwerk inhalen maar we're so back.
Mooie sterke stem, zeer zeker genoten.